تشییع مهرجویی و همسرش
/

کیفرخواست چهار متهم پرونده قتل مهرجویی و همسرش صادر شد

حسین فاضلی هریکندی، رئیس دادگستری استان البرز اعلام کرد که کیفرخواست چهار متهم پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش صادر و به دادگاه کیفری یک البرز ارجاع شد.

خواندن این مطلب 4 دقیقه طول میکشد.

به گزارش فرانیوز، او افزود: «چهار متهم پرونده با انگیزه ابتدایی و اصلی انتقام به جهت خصومت شخصی و سرقت وارد منزل آقای مهرجویی شده بودند.»

او گفت: «پس از تکمیل و اتمام تحقیقات مقدماتی، قرار جلب به دادرسی از سوی بازپرس پرونده و متعاقب آن کیفرخواست لازم از سوی دادستان فردیس در کمتر از دو ماه از زمان وقوع قتل صادر و پرونده جهت رسیدگی به اتهامات متهمان به دادگاه کیفری یک استان البرز ارسال شد».

این مقام قضایی گفته است که چهار متهم پرونده با انگیزه ابتدایی و اصلی «انتقام به جهت خصومت و اختلافات شخصی» و نیز «سرقت» وارد منزل مرحوم مهرجویی شدند و «دو بار سابقه ورود به ویلای مرحوم مهرجویی دارند».

آقای فاضلی هریکندی گفته است «این افراد با توجه به شناخت کافی از شهرک و محیط ویلا، این بار از درب دیگر و از سمت آشپزخانه به راحتی با چاقو وارد ساختمان اصلی ویلا می‌شوند که مرحوم محمدی‌فر با مشاهده آن‌ها به اتاق خواب دخترش پناه می‌برد و مرحوم مهرجویی نیز با دو نفر از آن‌ها درگیر می‌شود که در حین این درگیری با ضربات متعدد چاقو به قتل می‌رسد».

وی یکی از مستنداتی که به روشن شدن این پرونده کمک کرد را محتویات گوشی همراه خانم محمدی‌فر که از متهمان کشف شد مربوط دانست و گفت: پس از کشف گوشی مسروقه متعلق به خانم محمدی‌فر، پیش نویس پیامک ارسال نشده وی خطاب به دخترش که حاوی مشخصات متهم و قاتل اصلی و مطلع کردن دخترش از ورود قاتل به منزل بوده مشاهده شد.

داریوش مهرجویی و همسرش، وحیده محمدی‌فر، ۲۲ مهرِ ماه امسال در ویلای خود کشته شدند.